IDEF'19 Savunma Sanayiini Bir Araya Getirdi

IDEF 2019 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nın açılış törenini Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN onurlandırmış ve IDEF 2019 Fuarının açılış kurdelesini Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Millî Savunma Bakanı, İçişleri Bakanı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Genelkurmay Başkanı, Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri Komutanları, Savunma Sanayii Başkanı, Jandarma Genel Komutanı, Milli Savunma Bakan Yardımcısı, TSKGV Genel Müdür Vekili ile yurt dışından Fuara resmi davetli olarak teşrif eden konuk Bakanlar ile birlikte kesmiştir.

Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR'ın Mesajı

Millî Savunma Bakanlığının ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının yönetim ve sorumluluğunda 1993 yılından itibaren iki yılda bir icra edilmekte olan IDEF’te (Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı); savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii alanlarında üretilen en modern araç, malzeme ve sistemler sergilenmektedir. Bu sayede söz konusu sektörlerdeki teknolojik gelişmeler; heyetler, firmalar ve ziyaretçiler tarafından takip edilebilmektedir. Bu işlevleri dolayısıyla IDEF, dünyanın en önemli uluslararası savunma sanayii iş birliği ve tanıtım platformlarından biridir.

IDEF 2019, 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

IDEF 2019, 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece/İstanbul'da icra edilecektir.

TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade'nin Mesajı

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda 1993 yılından beri düzenlenmekte olan IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, başlangıçta ulusal savunma sanayiinin dünyaya tanıtılması ve uluslararası rekabet gücünü artırması amacına hizmet etmiştir. Kısa sürede savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii alanlarında önemli bir uluslararası tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu olmuş, katılımcı firma ve heyet sayısı itibarıyla dünyanın en büyük savunma sanayii fuarlarından biri haline gelmiştir.

IDEF'19 Fuarı Açıldı

IDEF 2019 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra ediliyor.

IDEF'19 Fuarı Açılıyor

IDEF 2019 14’ÜNCÜ ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİİ FUARI AVRASYA BULUŞMASI
 
IDEF 2019 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra edilmektedir.

IDEF'e İlgi 2019'da da Devam Edecek

14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF’19), Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ organizatörlüğünde 30 Nisan-3 Mayıs 2019'da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

TSK GÜÇLENDİRME VAKFI 30 YAŞINDA

Kara, deniz ve hava kuvvetlerini güçlendirme vakıflarının birleştirilmesiyle 26 Eylül 1987'de kurulan TSKGV, 30. kuruluş yıl dönümünü kutladı. TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade, “TSK Güçlendirme Vakfı; Yüce Milletimizin bu güvenini ve halkımızla tesis edilen gönül bağını güçlendirerek, dün olduğu gibi bugün de aynı azim ve kararlılıkla faaliyetlerini sürdürecektir. ” dedi.

IDEF 2017 13’ÜNCÜ ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİİ FUARI YOĞUN İLGİNİN ARDINDAN SONA ERDİ

50 ülkeden 503’ü yabancı, 317’si yerli olmak üzere toplam 820 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan fuarda, yerli ve yabancı katılımcı firmalar ile heyetler arasında gerçekleşen görüşmelerde önemli ticari bağlantılar kuruldu. İki yılda bir gerçekleştirilen ve 2017 yılında 13’üncüsü düzenlenen fuarda 2.240 adet randevulu görüşme ve stant ziyareti, 50 imza töreni gerçekleştirildi. Fuar 116 ülkeden 60.754 yerli, 5.028 yabancı olmak üzere toplam 65.782 kişi tarafından ziyaret edildi

IDEF 2017 13'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - Avrasya Buluşması

 
IDEF 2017 13’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 09-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece/ İSTANBUL’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra edilmektedir. 
 

IDEF'17 Kapılarını T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Açıyor

Türkiye’nin en büyük uluslararası etkinliklerinden biri olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarlarının 13’üncüsü IDEF ‘17, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda gerçekleştirilecektir.

IDEF'17 Geri Sayım Başladı

IDEF 2017, 13’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 9-12 Mayıs 2017 tarihlerinde, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, T.C. Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da  hazırlanacaktır.

Yoğun ilgi gören IDEF'15 sona erdi

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen  Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı "IDEF'15" sona erdi. 
53 ülkeden 781 firma ve firma temsilcisinin katılımı ile 4 gün süren IDEF'15'i 76 ülkeden123 heyet, 1 uluslararası kuruluş, 493 heyet üyesi ziyaret etti. Fuarda, katılımcı yerli ve yabancı savunma sanayii kuruluşları ile heyetler arasında gerçekleşen 2230 randevulu görüşme ile önemli ticari bağlantılar kuruldu. İki yılda bir yapılan ve bu yıl 12'ncisi düzenlenen IDEF'15'in ardından bir sonraki fuar, 9-12 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın Konuşması

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda 1993 yılından beri iki yılda bir icra edilmekte olan IDEF Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda; savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii alanlarında üretilen en modern araç, malzeme ve sistemler sergilenmektedir.