IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı 2023 Yılında Büyük Başarılara İmza Atmaya Hazırlanıyor

IDEF’23 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, T.C. Millî Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleriyle, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra edilecek.

Dünyanın en prestijli savunma sanayi fuarları arasında yer alan IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 2023 yılında da büyük başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Yeni ürün ve teknolojilerin sergilendiği, dünyada tüm coğrafyalardan üst düzey devlet ve özel sektör yetkililerinin katıldığı IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında TÜYAP Tüm Fuar ve Kongre Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye’de savunma sanayiinin en büyük buluşması IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı yurt içinden ve yurt dışından gelen yoğun talepler doğrultusunda mevcut sergi salonlarına bir yenisini daha ekleyerek 2023 yılında rekor sayıda ziyaretçi ve katılımcıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Savunma sanayii devlerini tek çatı altında buluşturan IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı 2021 yılında 53 ülkeden 1.238 katılımcı firma ve 94 ülkeden 68.795 profesyonel ziyaretçi ağırladı. Katılımcı ve ziyaretçilerin yanı sıra 81 ülke 2 uluslararası kuruluştan 163 heyetin ağırlandığı fuarda 94 imza töreni ile ulusal ve uluslararası sözleşmelere imza atılan fuar, 2023 yılında da her coğrafyadan katılımcı ve profesyonel ziyaretçiyi buluşturmaya hazırlanıyor.

2021 yılı IDEF fuarına yönelik gerçekleştirilen ziyaretçi ve katılımcı memnuniyet araştırmasına göre; ziyaretçilerin %90’ı fuarı iş çevrelerine tavsiye ediyor, %99’u fuardan memnun olduğunu belirtiyor, %98’i ziyaret amaçlarına fuar sayesinde ulaşıyor ve %98’i 2023 yılı IDEF fuarını ziyaret etmeyi planlıyor. Katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre ise katılımcıların; %82’si fuarı iş çevrelerine tavsiye ediyor, %88’i fuardan memnun ayrılıyor, %90’ı hedef kitlesine bu fuarla ulaşıyor, %95’i IDEF’23 fuarına katılmayı planlıyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve profesyonel ziyaretçiler büyük bir heyecanla IDEF Savunma Sanayii Fuarı’nı bekliyor. 2023 yılı için sözleşmesini imzalayan firmaları görmek için katılımcı listesine www.idef.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sadece sektör profesyonellerinin ziyaretine açık olan IDEF’23 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nı ziyaret etmek için www.idef.com.tr adresinden ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN