Firma Adı İletişim Konum
ANHUI JIARUO IMPORT AND EXPORT CO., LTD.
Room 1402, Building 5, Yunfeng Center The Intersection of Shanghai Road and Yinghuai Road Baohe District / ANHUI / HEFEI / CHINA
İletişim: +86 155 5690 0981
Web: https://www.jianuotech.com/
Salon: 8
Stant: 817A-5
Ürün Grupları
  • KBRN Malzeme ve Ekipmanlari
  • KBRN Malzeme ve Ekipmanlari

Turizm ve hidrolik enerji santralleri ile ünlü Yichang Şehrinde bulunan Jianuo Technology (Hubei), Ocak 2022 de kuruldu. Rotamızı üç hedef üzerine belirledik ulusal güvenlik, çevresel izleme ve insan sağlığı. Bu amaçla, üst düzey analiz ve tespit ekipmanı geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyoruz. Ocak 2022 de ALPHAPEC INSTRUMENT ile stratejik iş birliği konusunda anlaşmaya vardık. Kimya laboratuvarı, makine mühendisliği laboratuvarı, elektrik mühendisliği laboratuvarı, optik mühendislik laboratuvarı ve montaj laboratuvarı gibi birden fazla Ar-Ge laboratuvarı tarafından destekleniyoruz. Ayrıca ürünlerimizi üretmek için özel bir fabrikaya sahibiz. Geliştirme ekibimiz, uzmanlığı makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, optik mühendisliği, yazılım mühendisliği, kimyasal analiz, otomasyon kontrol sistemleri, hassas ekipman ve sistematik simülasyonu içeren birçok alanın uzmanlarından oluşmaktadır. Bununla birlikte 2022 yılında küresel pazardan gelen taleplere cevap vererek, ürünlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için dış ticarete ağırlık vererek yurt güvenliği, gümrükler, limanlar, havaalanları ve kolluk kuvvetlerine ekipman ve teknik destek sağlamaktayız. dünyanın parçaları. Müşterilerimize sadık ve teknolojimizde lider olarak, ister sivil hayatta ister savaş alanında olsun, en iyi algılama ekipmanıyla hayatları koruma misyonuna bağlıyız.

El tipi kimyasal madde dedektörüALFAPE 800
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 800 el tipi kimyasal madde dedektörü, kimyasal madde ve zehirli endüstriyel gazları tespit etmek için taşınabilir bir el cihazıdır. Dünyanın ana akım iyon hareketlilik spektrometrisini (IMS) benimseyen bu cihaz, belirli toksik bileşik türlerini hızlı ve doğru bir şekilde tespit edebilir.

Taşınabilir kimyasal madde dedektörüALFAPE 810
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 810 taşınabilir kimyasal madde dedektörü, dünyadaki en gelişmiş algılama teknolojisini (IMS, Raman spektrum tekniği, EC elektrokimyasal sensör teknolojisi) entegre eder ve gelişmiş dizi örüntü tanıma algoritmasını kullanır, böylece çeşitli toksik ve zararlı maddeleri hızlı ve doğru bir şekilde tanımlayabilir. çeşitli karmaşık ortamlarda kalitatif ve kantitatif analizler yapmak ve zamanında erken uyarı vermek. Cihaz, yaklaşık 100 çeşit kimyasal savaş maddesini ve zehirli ve zararlı gazları tespit edebilir ve aynı anda binlerce çeşit katı ve sıvı tehlikeli kimyasalı tespit edebilir. Kimyasal savaş ajanlarının (CWA lar) ve endüstriyel toksik kimyasalların (TIC ler) üç formunu (katı, sıvı ve gaz) aynı anda tespit edebilen dünyadaki tek yerinde tespit ekipmanıdır.

Portatif uyuşturucu ve patlayıcı dedektörüALFAPE 850
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 850 taşınabilir uyuşturucu ve patlayıcı dedektörü, uyuşturucu ve patlayıcılar gibi yasaklı maddelerin iz analizi ve tespiti için bir araçtır. Kendinden güvenli olan, radyoaktif olmayan bir ışıltılı deşarj iyon kaynağı kullanır. Uluslararası ana akım IMS yi benimseyen cihaz, uyuşturucu ve patlayıcılar gibi eser miktardaki maddeleri hızlı ve doğru bir şekilde tespit edebilir ve tanımlayabilir.

El Tipi Floresan Patlayıcı DedektörüALFAPE 520
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 520 Yeni nesil floresan polimer algılama teknolojisine sahip el tipi floresan patlayıcı dedektörü, yüksek hassasiyetli algılama askeri patlayıcılar, nitrat, amonyum nitrat ve peroksit patlayıcılar, küçük boyutlu, hafif, yüksek hassasiyetli, katı, sıvı, gaz için numune alabilir, Floresan polimer floresan yoğunluğunun tespit edilmesi, çevredeki ortamdaki patlayıcıları hızlı bir şekilde tanımlar.

Nükleer Tespit Uzaktan Algılama İHAALFAPE 820
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 820, insansız hava aracını tespit eden bir nükleer serpinti ve kimyasal savaş ajanıdır. Uçuş platformu, DJI nin endüstriyel sınıf M300 RTK drone unu benimser. Dedektör modülü, nükleer radyasyon tespiti için kimyasal algılama, sintilatör ve SiPM için son teknoloji uçuş süresi iyon mobilite spektrometresi ve dizi çoklu sensör teknolojisini birleştirir. Eser miktardaki kimyasal maddeleri, endüstriyel toksik ve zararlı gazları ve radyoaktif kirliliği çevrimiçi, hızlı ve hassas bir şekilde tespit etme yeteneğine sahiptir.

KBRN Keşif RobotuALPHAPEC 9200
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 9200 KBRN Keşif Robotu, nükleer ve biyokimyasal kirlilik ortamı keşif ve kurtarma, nükleer ve biyokimyasal kirlilik malzeme örneklemesi, nükleer ve biyokimyasal kirlilik ortamı temizliği için kullanılabilir.

Hafif Fourier Zehirli Gaz DedektörüALPHAPEC 5060
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 5060 hafif Fourier dönüşümü kızılötesi dedektörü, ultra küçük hacim, güçlü korozyon direnci ve son derece güvenilir 3m optik yol absorpsiyon hücresi ile birlikte esas olarak Fourier dönüşümü kızılötesi spektroskopi teknolojisini benimser, çeşitli ppm seviyesinde kimyasal savaş ajanlarının (CWA) tespitini gerçekleştirebilir. ve Endüstriyel toksik ve zararlı gazların (TIC) hızlı ve doğru tespiti.

Nüklit tanımlama aracıALPHAPEC 120
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 120 Nuclide Identifier, radyoaktif materyali aramak ve tanımlamak ve yasa dışı taşıma ve radyoaktif difüzyon cihazları, kolluk kuvvetleri tespiti ve tehlikeli materyal tespiti gibi radyolojik tehditlere hızlı bir şekilde yanıt vermek için kullanılır. Radyonüklidler, yeniden kalkanlanmış veya gizlenmiş tehditler dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir bir şekilde tanımlanabilir ve sınıflandırılabilir.

Pasif Fourier Dönüşümü Kızılötesi Uzaktan Algılama Analiz CihazıALPHAPEC 5400
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALPHAPEC 5400 Pasif Fourier Dönüşümü Kızılötesi Uzaktan Algılama Analizörü, atmosferik ortamda ölçümü yapılacak zehirli gazlar üzerinde uzun mesafeden kalitatif, kantitatif, konumlandırma ve görüntüleme analizleri yapabilen pasif Fourier Dönüşümü Kızılötesi Uzaktan Algılama analiz teknolojisine dayanmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.