Görüşmeler Platformu

Görüşme talepleri doğrultusunda Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı koordinatörlüğünde hizmet veren Görüşmeler Koordinasyon Merkezi tarafından Heyetlere, Görüşme Ofisi Makamlarına ve Katılımcı Firmalara ayrı ayrı görüşme programları hazırlanmaktadır.

IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, yapılan görüşmeler ve stant ziyaretlerinin sayısı ve niteliği ile dünya çapında bir organizasyondur.IDEF 2021, 4.055 planlı görüşme ile önemli bağlantılara ev sahipliği yapan fuardır.

 

IDEF 2021'de 4.055 planlı görüşmenin %77'si gerçekleşti.

2021 Fuar Sonuç Raporu İçin Tıklayınız

IDEF Fuarına katılan her bir heyet ve katılımcı firma için görüşmek istedikleri; tedarik makamları, diğer heyet ve katılımcı firmalar ile birebir görüşme imkânı sunulmaktadır.
Fuara stantla katılan her firma; aynı zamanda fuara davet edilen tedarik ve ihtiyaç makamlarından oluşan üst düzey heyetlerin stantlarını ziyaret etmeleri ve fuarda görüşme ofisi açan Türk Makamları ile görüşme yapmak için randevu alabilme hakkına sahiptir.

Heyetler:                                                                                     
  • Görüşme Ofisi makamları ile makam odalarında,   
  • Katılımcı Firmalar ile stantlarında,
  • Diğer Heyetler ile heyetler arası görüşme odalarında, 

Görüşme Ofisi Makamları:
  • Heyetler ile makam odalarında,
  • Katılımcı Firmalar ile makam odaları/stantlarında,


Katılımcı Firmalar:

  • Görüşme Ofisi makamları ile makam odalarında, 
  • Katılımcı Firmalar ile stantlarında,
  • Diğer Heyetler ile heyetler arası görüşme odalarında, 

 

IDEF Görüşmeler Platformu; görüşme taleplerinin alınması, taleplerin heyetlere ve makamlara iletilmesi, taleplerin ilgili heyetler ve makamlarca onaylanması, görüşmelerin planlaması, görüşme programlarının dağıtılması ve görüşmelerin gerçekleşmesi şeklinde planlanmaktadır.

IDEF Görüşmeler Platformu sadece fuar katılımcıları için verilen bir hizmettir. Platformda yer alarak mevcut  ya da potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, zamanınızı daha etkili kullanabilir, ülkelerin savunma sanayii tedarikinden sorumlu heyetler ve üst düzey Türk Tedarik Makamları ile görüşme imkanından yararlanabilirsiniz.

Sadece Katılımcı Firmalara verilen Görüşmeler Platformu hizmetinden yaralanmak.

Ülkelerin savunma tedariğinden sorumlu heyetler ve üst düzey Türk Tedarik Makamları ile karşılıklı görüşme imkânından yararlanmak.
 
(IDEF 2021 Fuarına 81 ülkeden 163 heyete mensup toplam 614 heyet üyesi ve 29 Türk Görüşme Ofisi Makamı katılmıştır.)

Mevcut ya da potansiyel müşterilerinize, hedef kitlenize ulaşabilmek.
 
(Görüşmeler planlaması katılımcı firmaların taleplerinin, karşı tarafın onaylamaları doğrultusunda yapılmaktadır. Böylece her iki tarafın haberdar olduğu ve nitelikli görüşmeler gerçekleşebilmektedir.)

Zamanınızı daha etkili kullanabilmeniz için firmanız için görüşmeler programının hazırlanması.
 
(Görüşmeler planlanması için otomatik eşleştirme yazılımı kullanılmamaktadır. Görüşme programları, görüşme uzmanları tarafından görüşmenin taraflarının isteklerine ve fuar programlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır.)

Öncelikle IDEF 2023 16’ncı Savunma Sanayii Fuarı’na stantlı katılım için [email protected]  üzerinden fuar ekibi ile iletişime geçiniz.
Katılımcı firmalar, görüşme randevularını sadece TÜYAP Müşteri Temsilcileri tarafından kendilerine gönderilecek kullanıcı adı ve şifre ile ilgili bölümden online başvuru şeklinde gerçekleştirebileceklerdir.(Bu hizmet sadece fuar katılımcılarına verilmektedir.)

19 Haziran: Katılımcı Firmalara Görüşmeler Platformunun açılması
17 Temmuz: Katılımcı Firmaların görüşme talebinde bulunması için son gün (Saat 17:00)
23 Temmuz: Katılımcı Firmalara Görüşmeler Programının bildirilmesi
25-28 Temmuz: IDEF 2023 16'ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

IDEF 2023 Görüşmeler Platformu Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) tarafından koordine edilmektedir. Görüşmeler ile ilgili daha detaylı bilgi ve iletişim için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.