Tüyap
Tüyap
IDEF; katılımcı sayısı bakımından dünyanın ilk beş savunma sanayii fuarı içinde yer almakla beraber heyet ve ziyaretçi sayısı bakımından dünyadaki en çok heyet katılımı olan ve ikili görüşme yapılan fuarlar arasındadır.
Savunma sanayii fuarlarının asıl amacı, savunma sanayii alanında iş birliği ve tanıtım platformu oluşturmaktır. Bu platformda ana faktörler savunma sanayii firmaları ve tedarik makamlarıdır.
IDEF Fuarı, dünyadaki önemli tedarik ve ihtiyaç makamlarından oluşan heyetlerin ve dünyanın önde gelen savunma sanayii firmalarından oluşan katılımcıların iştirak ettiği ve Türk tedarik ve ihtiyaç makamlarının resmi görüşme ofisi açtığı önemli bir işbirliği ve tanıtım platformudur.
Tüyap
IDEF Fuarına katılan her bir heyet ve katılımcı firma için görüşmek istedikleri üst düzey tedarik makamları, diğer heyet ve katılımcı firmalar ile birebir görüşme imkanı sunulmaktadır.
Fuara stantla katılan her firma; aynı zamanda fuara davet edilen tedarik ve ihtiyaç makamlarından oluşan üst düzey heyetlerin stantlarını ziyaret etmeleri ve fuarda Görüşme Ofisi açan Türk Makamları ile görüşme yapmak için randevu alabilme hakkına da sahiptir.
Tüyap
Katılımcı firmalar, görüşme randevularını sadece TÜYAP Müşteri Temsilcileri tarafından kendilerine gönderilecek kullanıcı adı ve şifre ile ilgili bölümden online başvuru şeklinde gerçekleştirilebilecektir. Bu hizmet sadece Fuar katılımcılarına verilmektedir.

                             DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORUM 
 
Tüyap
Görüşme talepleri doğrultusunda Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) koordinatörlüğünde hizmet veren Görüşmeler Koordinasyon Merkezi tarafından Görüşme Ofisi Makamlarına, heyetlere ve katılımcı şirketlere ayrı ayrı görüşme programları hazırlanmaktadır.
IDEF; yapılan görüşme, stant ziyareti ve ülkeler arası görüşmeler sayısı ve niteliği özellikleri ile dünya çapında bir organizasyondur.
Tüyap
IDEF 2019 savunma sanayiinin dünyadaki en önemli iş birliği ve tanıtım platformlarından birisi olmuştur.
2019 yılında 2.700 adet randevulu görüşme gerçekleşmiştir.  
Tüyap
2019 GÖRÜŞME OFİSİ MAKAMLARI İÇİN TIKLAYIN