Firma Adı İletişim Konum
ANGORA ROZET TOPTAN KUYUMCULUK İMALAT İTHALAT İHRACAT REKLAM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İSTANBUL CADDESİ Ş. YAŞAR AKANSEL SOKAK NO: 3 / ALTINDAĞ / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 310 3610
Web: https://www.angorarozet.com.tr
Salon: 11A
Stant: 11A-25B
Ürün Grupları
  • Askeri Teknik is Tekstili Urunleri
  • Ofis Malzemeleri
  • MADALYA & MEDALS & COIN & PROMOSYON & PROMOTION

Firmamız, Angora Rozet Toptan Kuyum San. ve Tic. Ltd. Şti 40 yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren, ülkemizin en önemli Kupa, Madalya, Promosyon Ürünleri, Rozet, Anahtarlık, Bayrak ve Ödül üreticisi ve satıcısıdır. Bu başarı, sektörel trendlerin yakından takibi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine gereken önemin verilmesi ve sürekli olarak son teknolojiye yatırım yapılmasıyla gerçekleşmiştir. Yaptığımız işe tutkuyla bağlılığımız, tecrübemiz, müşteri istekleri doğrultusunda müşteri odaklı çalışmamız, geniş üretim parkurumuz, güçlü ürün çeşitliliğimizin yanında hızlı ve yüksek kapasiteli üretim kabiliyetimiz müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır. Tüm bu özellikler ve müşteri memnuniyetimiz bizi sektörümüzde lider konuma getirmiştir. Firmamız; Kupa, Madalya, Promosyon Ürünleri, Rozet, Anahtarlık, Bröve, Plaket ve Ödül üretimine ilave olarak müşteri talepleri doğrultusunda son yıllarda yaptığı çalışmalarla Bayrak, Kimlik askı kordonu(Lanyad), Maskot Oyuncak ve Endüstriyel Pleksiglas Akrilik işleme konusunda da çalışmalar yapmaktadır. İmalatını yaptığımız malzemeleri çok kısa sürede üretebilmemiz, güçlü stoklarımız ve müşterilerimize sunduğumuz teslimat hizmetimiz en büyük avantajımızdır.

MadalyonMadalya
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Madalya veya diğer adıyla madalyon, yarışlarda derece alanlara ödül ve önemli bir başarı veya anı olması amacıyla ilgililere hatıra olarak verilen metal nişan.

Promosyon ÜrünleriHediye ve Anı Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Genelde saat, ajanda, anahtarlık, kalem, bardak, termos, gibi ürünler kullanılırken, kişiye özel ürünler de satış hedefleri doğrultusunda promosyon olarak müşterilere sunulabilir.

Hatıra Tabak ve Anı PlaketiHatıra Tabak ve Plaketi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yapılan resmi yada gayriresmi ziyaretlerde kurum temsilcilerinin kurum logosunu ve o günün anlam ve önemini belirten birde metin bulunan ziyaret ettikleri kurum temsilcisine günün anınısına verdikleri metal, cam, ahşap, plaket veya tabak şeklindeki anı ürünü.

KupaKupa
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yarışmalarda kazanana verilen metal yada diğer malzemelerden üretilen dereceye göre boyutlandırılmış logo, branş ve yazısı bulunan obje.

BayrakBayrak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bayrak, bir ülkeyi veya kurumu temsil eden renkli kumaş. Genellikle bir sopa veya direğin ucunda salınırlar. Her ülkenin bağımsızlığını simgeleyen bir bayrağı vardır. Bayraklar çoğunlukla dikdörtgen şeklindedir ancak bazı istisna durumlarda farklı şekillerde olabilirler.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ANGORA ROZET TOPTAN KUYUMCULUK İMALAT İTHALAT İHRACAT REKLAM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ