Firma Adı İletişim Konum
ANDASİS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Teknopark İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No: 1/2C 2206 Kat: 2, 34906 / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 510 2001
Web: http://andasis.com/
Salon: 12
Stant: 1234C
Ürün Grupları
  • Haberlesme ve Muharebe Destek Sistemleri
  • Haberlesme ve Muharebe Destek Sistemleri
  • Guvenlik Sistemleri
  • Bilisim ve Yazilim Sistemleri
  • Radarlar Sensorler ve Alt Sistemleri

Andasis, ağırlıklı olarak haberleşme alanında savunma, otomotiv ve sanayi sektörlerine gömülü elektronik sistem çözümleri sunuyor. Andasis, haberleşme alanı dikeyinde sahip olduğu ileri düzey tasarım uzmanlığı ve yetenekler sayesinde ağ altyapı cihazları sektöründeki küresel devlerle rekabet edebilen cihazları yerli ve milli olarak tasarlıyor ve üretiyor. Bu sayede ülke olarak yüzde 100 dışa bağımlı olduğumuz bu alanda yeni bir sayfa açan Andasis, Ethernet Anahtarı Ailesi, Medya Dönüştürücü Ailesi, Ethernet Yönlendirici Ailesi, Erişim Noktası Ailesi gibi çok çeşitli ağ ürünleri portföyüne sahip. Ayrıca bütün ağ altyapılarını yönetmek üzere ağ yönetim yazılım ürünleri de geliştiren Andasis te tüm cihazların ticari, endüstriyel ve rugged konfigürasyonları mevcut ve uluslararası standartlara göre test ediliyor. Ağ altyapı cihaz sektörünü hem ulusal güvenlik hem de ulusal ekonomi açısından stratejik gören Andasis, tüm cihazların donanım, yazılım ve mekanik tasarımlarını tamamen kendi bünyesinde geliştiriyor. Ayrıca bütün ürünler hem teknik açıdan hem de maliyet bazında ciddi rekabet avantajı sunuyor. Andasis in yüksek nitelikli mühendislik ekibi, Teknopark İstanbul da tasarım ve üretim faaliyetlerine devam ediyor. Andasis, pazarda yaygın olarak kullanılan haberleşme ürünlerine yenilikçi, kaliteli ve rekabetçi yerli çözümler geliştirerek hem yerli hem de uluslararası pazarda savunma, endüstri ve otomotiv sektörleri için ağ altyapı cihazları sunan global bir şirket olmayı hedefliyor.

GÖKGÖRÜ Gimbal 180ELEKTRO OPTİK SİSTEMLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel kuvvetler için hedeflerin coğrafi konumlarını tespit etmek, takip etmek ve aydınlatmak amacıyla tasarlanmış stabilize elektro-optik gimbal sistemidir. Sistem, gündüz ve gece koşullarında yetenek sağlayan her iki lenste de optik ve dijital yakınlaştırma ile çok bantlı (kızılötesi ve görünür) görüntüleme kullanır. GÖKGÖRÜ Drone Gimbal, drone ve VTOL sistemlerine kolayca entegre edilebilir.

ATHS (AFET TAMAMLAYICI HABERLEŞME SİSTEMİ)HABERLEŞME, AĞ & KONTROL SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nihai kompakt mobil ağ çözümü. NICOW, alarm koşulları için tasarlanmış, hizmet sağlayıcıların ağlarını tamamlayan, hızlı konuşlandırılabilir bir Tekerlekli Hücredir (COW). Bağlı SIM kartlarla kesintisiz iletişimin, arama yapmanın, SMS göndermenin ve verilere erişmenin keyfini çıkarın. NICOW tak ve çalıştır kolaylığı sunar, ek sistem gerekmez. Fazladan SIM kart veya terminal olmadan kendi telefonunuzu, hattınızı ve numaranızı kaydedin. Wi-Fi desteği ve uydu veya fiber üzerinden güvenilir ana taşıyıcı ile NICOW her durumda bağlantı sağlar. Zorlu ortamlar için dayanıklı, taşınabilir, hafif, düşük enerjilidir ve üç güne kadar çalışır.

RUGGED FİBER ANAHTARLAYICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Askeri taktik saha ve güvenlik sistemlerinde kullanılmaktadır

RUGGED ROUTER SWICTHHABERLEŞME, AĞ & KONTROL SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

24 GE PORT BAKIR / FİBER YÖNETİMLİ ŞALTERHABERLEŞME, AĞ & KONTROL SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

ASKERİ ANAHTARLAYICILayer 2 Yönetilebilir 8+2 Port Gbe PoE+ Askeri Anahtar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

8 Port yönetilebilir askeri IP67 ethernet anahtar ikinci katman anahtarlama yeteneklerinin yanında G.8032 ve 1588v2 PTP destekleriyle sektörde geniş bir kullanım alanına uygundur. Toplam 10 porta sahip cihaz, 8 adet (10M/100M/1G) askeri standartlarda circular konnektör porta sahiptir. Aynı zamanda cihazın birinci ve ikinci portlarından PD desteği sunulmaktadır, bu sayede PoE veya PoE+ güç sağlayan bir cihaz üzerinden güç beslemesini sağlamaktadır. 2 adet GbE SFP portu askeri fiber ve circular konnektör ile uyumludur. Fiber portları 1000Base-SX/LX/ZX desteklemektedir.

LTE CAT12 YÖNLENDİRİCİLTE CAT12 YÖNLENDİRİCİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

LTE Router, CAT12 LTE ve Wi-Fi 5/Wi-Fi 6 desteği ile birçok kullanım alanı için uygundur. 2.4Ghz ve 5Ghz Wifi frekanslarını destekleyen ürün ile yüksek bant genişliğinde çalışmaktadır. Tüm kablosuz ağlarda kullanılmak üzere tasarlanan ürünümüzde uzaktan yönetim arayüzü TR-069 çalışmaktadır. L2 ve L3 protokolleri desteklenir.

TAKTİKSEL ANAHTARLAYICITAKTİKSEL ANAHTARLAYICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

8 Port yönetilebilir askeri IP67 ethernet anahtar ikinci katman anahtarlama yeteneklerinin yanında G.8032 ve 1588v2 PTP destekleriyle sektörde geniş bir kullanım alanına uygundur. Toplam 10 porta sahip cihaz, 8 adet (10M/100M/1G) askeri standartlarda circular konnektör porta sahiptir. 2 adet GbE fiber portu askeri fiber ve circular konnektör ile uyumludur. Fiber portları 1000Base-SX/LX/ZX desteklemektedir. Cihaz yönetimi konsol portu üzerinden yapılabilmektedir. USB portu geçici bir konfigürasyon uygulamasına erişim sağlamaktadır.

RLSARADIO LINK ANAHTARLAYICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Radio Link cihazları tarafından temel banda indirilmiş veri paketlerin yüksek zaman hassasiyetinde anahtarlama ve yönlendirme işlemlerini yapabilen, yönetilebilir bir Radio link Switch dir. Sistem üzerinde Ethernet paketlerinin yönlendirilmesi özelliklerinin yanında RF Modem, Outdoor Unit, ve uç RF sistemlerinin yönetimi, performans ve alarm takiplerinin izlenmesi, kayıtlanması işlemleri yapılabilmektedir.

4 PORT FIBER/BAKIR ÇEVİRİCİ PoE+Gigabit Ethernet Fiber Optik Çevirici PoE+
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AND-IC4GE1F PoE+, Gigabit ETHERNET hatları üzerinden Fiber Optik hatlara veya Fiber Optik hatlardan Gigabit ETHERNET hatlarına kolaylıkla dönüşüm sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bütün portlarda PoE+ seçeneği de mümkün olabilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.