Firma Adı İletişim Konum
ANAYURT SAVUNMA VE TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
Mustafa Kemal Mah. 2082 Cad. ODTÜ Teknokent Met Yerleşkesi No: 54/2 / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 485 0606
Web: https://www.anayurtteknoloji.com.tr/
Salon: 11A
Stant: 11A-33A
Ürün Grupları
  • Elektronik Harp Sistemleri
  • Haberlesme ve Muharebe Destek Sistemleri
  • Dronlar
  • Bilisim ve Yazilim Sistemleri
  • Siber Guvenlik Bilgi Sistemleri ve Data Guvenligi

Anayurt Teknoloji, network yönetimi, web ve mobil uygulama geliştirme, kablosuz haberleşme, sinyal işleme algoritmaları, haberleşme protokolleri ve yazılımları, RF sayısal PCB tasarımları, HF/VHF/UHF frekans bantlarında kayıt, spektrum takip sistemleri ve kurumsal yazılım çözümleri konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Ar-Ge faaliyetlerine hakim ve birçok yazılım ve donanım projesini başarıyla tamamlamış olan Anayurt Teknoloji, ülkemizin yerli yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak için öncü bir rol oynamaktadır.

Ağ Yönetim SistemiAğ Yönetim Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağ Yönetim Sistemi yazılımı, modern teknolojilerin kullanımıyla ağların verimli bir şekilde yönetilmesi ve ağ cihazlarının düzenli olarak izlenmesi için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Ses Kayıt SistemiSes Kayıt Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Analog sinyallerin kaydedilmesine yönelik geliştirilen ses kayıt sistemi, Devlet Hava Meydanları İşletmesi bünyesinde Ankara Esenboğa, Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında kullanılmaktadır.

Yakıt Otomasyon SistemiYakıt Otomasyon Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Madenlerdeki iş makineleri ve araçları için geliştirilen otomasyon sistemi, tüketilmekte olan petrol miktarı oldukça yüksek olması sebebiyle maden firmaları için yakıt otomasyonu hem verimlilik hem de ekonomik yönden katkı sağlamaktadır.

Telsiz Radyo Haberleşme Dinleme SistemiTelsiz Radyo Haberleşme Dinleme Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TETRA protokollerinin çözümü, bir cep telefonu kılıfına entegre edilen RF alıcı kart tasarımı ile gerçekleştirilmiştir. Bu kılıf özel olarak tasarlanarak dinleme sistemlerinin algılanmasını önlemek için kullanılmaktadır.

HF/VHF Kayıt SistemiHF/VHF Kayıt Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HF/VHF Kayıt Sistemi, belirlenen istasyonlarda gerçekleşen ses kayıtlarının kaydedilmesi veya canlı olarak dinlenmesi üzerine Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ne gerçekleştirilmiştir.

İHA Sistem Tespiti ve Veri İstihbaratıİHA Sistem Tespiti ve Veri İstihbaratı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sistem, yakınındaki insansız hava araçlarının spektrumda algılanan sinyalleri ile aracın konum ve mesafesini belirler. Cihazın marka, model ve kimlik bilgileri tespit edilir ve gerektiğinde yazılım aracılığıyla cihaz kontrolü ele geçirilir. Ayrıca yazılım tarafından kontrol edilen cihaz için belirli komutlar verilebilir.

Analog&Dijital Haberleşme Eğitim SimülatörüAnalog&Dijital Haberleşme Eğitim Simülatörü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ADHES ile gerçek zamanlı ya da kayıtlı sinyallerin, kullanıcının belirlemiş olduğu parametreler ile gerçek kanal koşulları altında analizleri, görsellerle kullanıcıya aktarılır. Simülatör ile merkez frekans kestirimi, sembol hızı kestirimi, modülasyon tipi ve benzeri sinyal parametreleri seçilebilmektedir.

HF, VHF, UHF Protokol Yazılım KütüphanesiHF, VHF, UHF Protokol Yazılım Kütüphanesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Müşteri taleplerine göre özelleştirilmiş ara yüzler ile sunulan yüksek gizlilikteki ürünümüz, tüm frekans bantlarındaki telsiz, uydu ve modem sinyallerini tanıma, sınıflandırma ve çözme işlemi gerçekleştirmektedir.

Ses İletişim SistemiSes İletişim Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Anayurt VCS®, Hava Trafik Yönetimi için İnternet protokolü üzerinden ses tabanlı (VoIP) bir iletişim çözümüdür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.