Firma Adı İletişim Konum
ANADOLU ROBOTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
YILDIRIM BEYAZIT M. AŞIKVEYSEL BLV. ERÜ TEKNOPARK NO: 63 F, 38220 / MELİKGAZİ / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 352 738 2465
Web: https://www.anadolurobotik.com/
Salon: AÇIK ALAN
Stant: A106
Ürün Grupları
  • Deniz Araclari Gemiler Denizaltilar ve Botlar
  • Deniz Araclari Govde Motor ve Alt Sistemleri
  • Uzaktan Komutali Arac ve Sistemler
  • insansiz Hava Kara Deniz Araclari iHA-iKA-iSA

Anadolu Robotik firması su ürünleri teknolojileri ve robotik faaliyetler gerçekleştirmek üzere insansız sualtı aracı (ARGON) projesi ile KOSGEB AR-GE desteği alarak Erciyes Teknopark ta kuruldu ve projeyi başarı ile tamamladı.İSA nın yanı sıra insansız görev ve devriye teknesi (İGDET) geliştirerek 2 aracını da kullanıma sunmuştur. Bu projeleri gerçekleştirirken özellikle multidisipliner mühendislik alt yapısını geliştirmiş ve sonlu elemanlar metotları, imalat ve tasarım, robotik yazılım, haberleşme sistemleri, elektronik kart dizaynı konusunda ilgili firmalara hizmet vermeye başlamıştır.

ARGON 600İNSANSIZ SUALTI ARACI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Argon600 modeli arama kurtarma çalışmaları deniz istihbarat alanları, liman kontrol ve açık deniz petrol arama sahalarında farklı tip görevlerde kullanılmak üzere tasarlandı. Argon 600 metre derine dalabilmekte olup üzerinde gelişmiş çift frekanslı tarama yapabilen sonar, net lokasyon belirlemek için UsbL ve akıntılara karşı konum koruma için DVL sistemi bulunmaktadır ayrıca 2 ve 3 eksenli robot kolu da ile istenen görevin hareket kabiliyetini artırmaktadır.

ARMASMAKARA SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ARMAS kablo yönetiminde büyük kolaylık sağlayan otomatik kablo hizalaması ve kablo depolama özelliklerine sahiptir. Otomatik kablo hizalaması, makara sistemi içerisinde yer alan mekanizmalar ve kılavuzlar aracılığıyla kabloların düzgün bir şekilde sarılmasını sağlar. Bu sayede kabloların karışması veya zarar görmesi gibi problemler önlenir. Kablo hizalaması süreci, operatörlerin manuel olarak uğraşması gereken zorlukları ortadan kaldırır ve işin verimliliğini artırır.

ARYONYER KONTROL İSTASYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yer kontrol istasyonu, sahada kolaylıkla taşınabilen ve kullanımı basit bir tasarıma sahiptir. İstenilen alanda hızlı kurulum gerçekleştirme imkanı ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde görevleri daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

ARGON 300İNSANSIZ SUALTI ARACI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.