Firma Adı İletişim Konum
ALMER ÇEVRE DENETİM MÜŞ. MÜH. İŞ SAĞ. VE GÜV. PROJE TİC. LTD. ŞTİ.
Bağlıca Mah. 1067 Sokak No: 5/1 / Etimesgut / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 681 2979
Web: https://www.almergroup.com
Salon: 12
Stant: 1236B
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

ALMER Group 2007 yılından faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde büyük ve önemli projelere imza atmıştır. Ankara Merkez Ofis ve İstanbul Ofisi ile hizmetlerine devam eden ALMER Group konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG), Laboratuvar-Analiz ve Mühendislik-Yapı faaliyetleri konularında hizmet vermektedir. Edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile kalite politikasından taviz vermeden çalışmalarını sürdüren ALMER Group Türkiye nin en büyük projelerine ve tesislerine hizmet vermenin gururu içerisindedir. Konuları ile ilgili bütün yetki belgelerine sahip olan firmalarımız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek uygun çözümler ile Çevre, İSG, Laboratuvar ve mühendislik yapı hizmetlerini tek bir koldan yürütmektedir.

ÇED Raporu HazırlanmasıÇED Raporu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALMER Türkiye nin her bölgesinde gerek ulusal gereksi uluslararası normlarda 15 yıllık deneyim ve uzman ekibi ile ÇED Raporları hazırlamaktadır.

Çevre DanışmanlığıÇevre Danışmanlığı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALMER Türkiye genelinde faaliyet gösteren yatırımların ve tesislerin, Çevre izin süreçlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Çevre Laboratuvar HizmetleriÇevre Laboratuvar Hizmetleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALMER Group çatısı altında bulunan, TÜRKAK Akredidasyonuna sahip Çevre Laboratuvarımız ile; Atıksu, Baca Gazı Ölçümleri, Gürültü Ölçümü ve Akustik Raporlama ve toprak analizleri yapmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.