Firma Adı İletişim Konum
ALİZE OTOMASYON VE MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Madenler Mah. Kurukaya Sok. No: 28 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 540 6370
Web: http://www.alize.com.tr/
Salon: 12
Stant: 1250A
Ürün Grupları
  • Hizmetler
  • imalata ve Tadilata Yonelik Makine Ekipman ve Malzeme
  • imalata ve Tadilata Yonelik Makine Ekipman ve Malzeme

Alize, 1992 yılından bu yana kodlama, endüstriyel ürün markalama ve tarihleme sistemleri alanında uzmanlaşmış bir sektör öncüsüdür. Bugüne kadar Almanya dan EBS inkjet kodlama, İspanya dan COUTH Lazer ve Nokta vuruşlu metal markalama, Almanya dan MARKOPRINT/BLUHM-WEBER Termal inkjet ve etiketleme firmalarının resmi Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürütmektedir. Bu seçkin firmalar, sektörde dünya çapında kabul görmüş yüksek kalite standartlarına sahip güvenilir ve önde gelen markalardır. Misyonumuz, her zaman bir adım önde olmak ve müşterilerimize hak ettikleri kaliteli ve dürüst hizmeti sunmaktır. Müşteri memnuniyetini esas alan satış sonrası aktif hizmet anlayışımızla, kaliteyi düşük kullanım maliyetleriyle birleştirerek müşterilerimizin her zaman ihtiyaçlarına en uygun, ekonomik ve güvenilir ürünleri sunuyoruz. Ekip olarak 30 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübemizle her müşterimizin taleplerine uygun çözümler üretecek kapasitedeyiz.

EBS HANDJET 260MOBİL TAŞINABİLİR MARKALAMA YAZICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 260 Handjet yazıcı, patentli teknolojisi ile pahalı etiket, şablon, roller kodlama sistemlerinin yerine temiz ve hızlı kodlama yapmaktadır. 56 mm ye kadar olan yazı yüksekliği ve tek seferde 4 satıra kadar yazma opsiyonu ile paketlere, ambalajlara, cam, metal, plastik ürünlere, temiz, hızlı ve dayanıklı baskı yapmakta kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Bilgisayar üzerinden veya dayanıklı renkli ekranı üzerinden programlanabilir. Birçok solvent bazlı, renkli ve farklı içerikli mürekkep seçeneği bulunmaktadır. Ebs Handjet 260, 16 saat durmaksızın çalışabilir. 3 saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilir.

COUTH METAL MARKALAMAMOBİL VE SABİT KULLANILABİLİR MOBİL MARKALAMA CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hibrit yüksek hızlı nokta vuruşlu markalama istasyonu. Sabit markalama istasyonunun ve taşınabilir bir markalama ünitesinin tüm avantajlarıyla tasarlanmıştır. Boyutları üretim hattında küçük ve büyük her türlü markalamanın kodlanmasına olanak sağlar. Özellikle otomobil, metal, kalıcı markalama istenilen tüm sektörlerde ürün takibi için kullanılmaktadır. 62HRC ye kadar sert her türlü malzemeye yazabilir. Her türlü ürüne istenilen kalıcılık ve derinlikde kodlama yapabilir.

COUTH LAZER MARKALAMALAZER MARKALAMA SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek üretkenlik gerektiren markalama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Üretim hatlarına entegrasyon için tasarlanmıştır. Uzun bir yaşam döngüsünü garanti etmek için yalnızca en yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir. En yüksek kalitede lazer ışını için birinci sınıf optikler. Geniş olasılıklara-ihtiyaçlara uyarlanabilen yazılım. 7/24 yüksek verim için ideal lazer markalama sistemidir.

EBS 6600/6900 İNKJET YAZICIEBS 6600/6900 KÜÇÜK KARAKTER İNKJET YAZICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 6600/6900, üretim hatlarında hareket halindeki ürünlere doğrudan temas gerektirmeden kodlama ve tarihleme yapmak için tasarlanmış, 4 satıra kadar kodlama yapabilen, hızlı ve düşük maliyetli endüstriyel tek kafalı bir inkjet yazıcıdır. Yüksek hızlarda kaliteli baskı kapasitesi ile öne çıkmaktadır. Öngörülebilir bakım aralığı, kullanıcı dostu arayüzü ile operatör istenilenleri rahatlıkla yapabilir ve takip edebilir. Pc, network, plc, sap, değişken veri, barkod, anlık değişkenler yapabilen üstün özellikleri olan yazıcı olarak öne çıkmasına olanak sağlamaktadır.

EBS HANDJET 250MOBİL TAŞINABİLİR MARKALAMA CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 250 Handjet taşınabilir yazıcı, patentli teknolojisi ile pahalı etiket, şablon, roller kodlama sistemlerinin yerine temiz ve hızlı kodlama yapmaktadır. 27 mm ye kadar olan yazı yüksekliği ile paketlere, ambalajlara, cam, metal, plastik ürünlere, temiz, hızlı ve dayanıklı baskı yapmakta kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Birçok solvent bazlı, renkli ve farklı içerikli mürekkep seçeneği bulunmaktadır. Ebs Handjet 250, 50 saat durmaksızın çalışabilir. 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilir.

MARKOPRINT X1JET HP STANDART / PREMIUM MK3GELİŞMİŞ YÜKSEK HIZLI HP BASKI TEKNOLOJİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yenilikçi mürekkep püskürtmeli yazıcı Markoprint X1JET HP, emici ve yarı emici yüzeyleri hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde kodlar. Yiyecek ve içecek endüstrisinin yanı sıra kimya ve ilaç endüstrisindeki farklı uygulamalar için tasarlanmıştır. Denetleyici ve yazıcı tek bir ünitede birleştirilerek sistemi son derece kompakt hale getirir.

JETCODE JTL30 MOBİL FİBER LAZERJETCODE JTL30 MOBİL TAŞINABİLİR FİBER LAZER KALICI MARKALAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalıcı markalama için güçlü, taşınabilir, yüksek hızlı lazer çözümü olarak öne çıkmaktadır. Kompakt dizaynı, çevreci ve bakıma ihtiyaç duymadan uzun yıllar çalışabilmektedir. Geniş baskı alanı sayesinde, taşınamayan ürünlere kalıcı markalamalar yapmak için kullanılmaktadır. Dayanıklı ve hafif gövde yapısı sayesinde güvenle kullanılabilmektedir.

EA100MARKTEK EA100 ETİKET APLİKATÖRÜ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her türlü etiketleri otomatik olarak uygulamak için tasarlanmıştır. Özel veya önceden basılmış etiketler uygulayan aplikatörler, üretim hatlarına tam ve hızlı entegrasyonu, uzun çalışma sürelerine dayanıklılığı sayesinde ürünlerinize değer katmaktadır. Tüm şekillerde ve boyutlarda, her türlü yüzeyde çalışabilmektedir. Modüler tasarımı sayesinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Harici veri tabanları ve ethernet ağları ile tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

YY100MARKTEK YY100 ETİKET YAZ YAPIŞTIR SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her türlü etikete istenilen baskıyı yapıp otomatik olarak uygulamak için tasarlanmıştır. Baskısız etiketlere istenilen bilgileri aktarıp uygulayan aplikatörler, üretim hatlarına tam ve hızlı entegrasyonu, uzun çalışma sürelerine dayanıklılığı sayesinde ürünlerinize değer katmaktadır. Tüm şekillerde ve boyutlarda, her türlü yüzeyde çalışabilmektedir. Modüler tasarımı sayesinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Harici veri tabanları ve ethernet ağları ile tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

FAMJET DK MOBİLFAMJET DK MOBİL YAZICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tercih edilen modele uygun olarak 12,7 mm veya 25.4 mm ye kadar bir baskı alanında çok çeşitli gözenekli ve gözeneksiz yüzeylere çok satırlı mesajlar yazdırabilir. Farklı renklerde (beyaz ve sarı dahil) su veya solvent bazlı mürekkepler içeren HP teknolojisine sahip termal mürekkep püskürtmeli kartuş teknolojisi ile donatılmıştır. Alfanümerik karakterler, logolar ve barkodlar ayrıca çift yönlü (datamatrix vb.) 750 dpi ye kadar çeşitli çözünürlük seviyelerinde yazdırılabilir. Değişken veriler, sayaçlar vb. de içeren mesajlar doğrudan Android dokunmatik ekran aracılığıyla düzenlenebilir veya yazıcıyla birlikte verilen yazılım düzenleyici aracılığıyla PC de oluşturulabilir.

EBS Ink-Jet Systeme GmbHGERMANY
Adres: Alte Ziegelei 19-25 D-51588 Numbrecht-Elsenroth GERMANYTelefon: 49022939390web: https://ebs-inkjet.de/en/ebs-inkjet/
Couth Industrial Marking SystemsSPAIN
Adres: Zikuaga Bailara 48 20120 Hernai Gipuzkoa SPAINTelefon: 34 943 55 64 12web: https://www.couth.com/en/
Bluhm Systeme GmbHGERMANY
Adres: Maarweg 33 Besuchereingang Maarweg 35Gebude 4 53619 Rheinbreitbach Bonn GERMANYTelefon: 49 2224 77080web: https://www.weber-marking.com/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.