Firma Adı İletişim Konum
ALBOSAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
MALTEPE MAH. HASTANE YOLU SOK. 1. BALTAŞ SAN. SİT. NO: 10/3 34010 / ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 612 2500
Web: https://www.albosan.com.tr
Salon: 7
Stant: 706E
Ürün Grupları
  • Deniz Araclari Govde Motor ve Alt Sistemleri
  • MARİN JENERATÖR (MARINE GENERATOR), MOBİL JENERATÖR (MOBILE GENERATOR), STANDART JENERATÖR (STANDART GENERATOR)

Kendi teknoloji ve bilgi birikimine sahip nadir kuruluşlardan biri olan firmamız Albosan Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. ; Marin, Mobil ve Standart tiplerde Albo Jeneratör üretimine 2005 yılında başlamıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip Albo Jeneratörleri güvenli enerji sağlamaktadır. Uzun yıllarda edindiği bilgi birikimini, yenilikçi çalışmaları ve modern dizaynları ile birleştiren Albo, ürünlerinde uzun ömürlü, düşük yakıt sarfiyatlı ve çevreci egzoz emisyon değerlerine sahip dünyaca kabul gören Kubota motorlarını kullanmaktadır. Donanımında bulundurduğu kaliteli ekipmanlar ile en düşük vibrasyon etkisi sağlanmıştır. Sessiz çalışma özelliği ve kompakt boyutları Albo Jeneratörlerini maksimum verimli hale getirmiştir.

MARİN JENERATÖRLER5,5 KVA - 43 KVA MARİN JENERATÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Albo Marine jeneratörleri, tüm tekne ve yat kullanıcılarının talepleri doğrultusunda, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve düşük yakıt tüketimine sahiptir. Jeneratörlerin gücü ve yüksek performansı, su soğutmalı Kubota motorlarından gelmektedir. Bunun yanısıra, Albo Marine jeneratörleri ses izolasyonu ve vibrasyon önleyici sistemleri sayesinde çok düşük gürültü seviyesine sahiptir, sessiz ve konforlu çalışır. Albo Marine, 5,5 kVA ile 43 kVA arasında, uzun senelerin bilgi birikimi ve en son teknoloji ile donanmış olarak yaygın servis ağına sahiptir, ve uzun senelerden bu yana denizcilik sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

MOBİL JENERATÖRLER5,5 KVA - 43 KVA MOBİL JENERATÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Albo Mobil jeneratörleri, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve düşük yakıt tüketimine sahiptir. Jeneratörlerin gücü ve yüksek performansı, su soğutmalı Kubota motorlarından gelmektedir. Bunun yanısıra, Albo jeneratörleri ses izolasyonu ve vibrasyon önleyici sistemleri sayesinde çok düşük gürültü seviyesine sahiptir, sessiz ve konforlu çalışır. Albo Mobil Jeneratörleri 5,5 kVA ile 43 kVA arasında, uzun senelerin bilgi birikimi ve en son teknoloji ile donanmış olarak yaygın servis ağına sahiptir, ve uzun senelerden bu yana sağlık hizmet araçları & Afet ve Acil Durum Mobil araçları sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALBO
  • ALBOMARİNE