Firma Adı İletişim Konum
AKOSİS AKILLI KONTROL SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İvedik OSB Mahallesi Melih Gökçek Bulvarı No: 61 İç Kapı: 13 Yenimahalle / / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 386 0682
Web: http://www.akosis.com.tr/tr/
Salon: 11A
Stant: 11A-01
Ürün Grupları
  • Namlulu Silahlar ve Alt Sistemleri
  • Sabit ve Doner Kanatli Platformlar
  • Sabit ve Doner Kanatli Platformlar
  • Dronlar
  • insansiz Hava Kara Deniz Araclari iHA-iKA-iSA

AKOSİS Mühendislik, Ankara da faaliyet gösteren, özgün tasarımları ve millileştirme yükümlülüğü projeleri ile ağırlıklı olarak savunma sanayisine, otomotiv ve medikal sanayi sektörlerine hizmet veren bir tasarım ve üretim firmasıdır. Kuruluş tarihinden bugüne kadar birçok farklı Ar-Ge projesinde elektro-mekanik tasarımlar, yapısal analizler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği konularında hizmet sunmaktadır. Şirketimiz proje yönetimi, bilgisayar destekli mühendislik (CAD & CAE), elektrik & elektronik tasarım geliştirme, dokümantasyon, yazılım ve entegrasyon alanlarında uzmanlığı ile iş paydaşlarına verdiği mühendislik hizmetinin yanı sıra kendi geliştirdiği ürünler ile de değerli bir tedarikçi konumundadır. Talaşlı imalat ve kaplama/boya gibi üretim alanlarında da ortaklıları bulunduğu için, tasarımdan nihai ürüne kadar geçen süreçte paydaşlarına kesintisiz hizmet sunmaktadır.

AKOSİS BCS01İnsansız Hava Platformları için Batarya Şarj İstasyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKOSİS tarafından Yerli ve Milli Olarak Tasarlanıp Seri Üretimi Devam Eden Batarya Şarj İstasyonları,İHA ve SİHA lar için 220V ve 12V(Araç Aküsünden), 6 Hücre 26,1V 25A Kadar Şarj Edebilme Özelliğine Sahip, Taşınabilir Bir Sistemdir. 490×390×138mm (L×W×H) Boyutlarında ve 15kg dır. LCD Ekran; 2 sıra, 16 Karakter ve Mavi arka plan olarak tasarlanmıştır. Şarj istasyonu içeriğinde bulunan şarj ünitesi AKOSİS tarafından millileştirilerek gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

AKOSİS YKİ01İnsansız Hava Platformları için Yer Kontrol İstasyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKOSİS YKİ01, AKOSİS tarafından yerli ve milli olarak İnsansız Hava Araçlarının yerden kontrolü için tasarlanmıştır ve seri üretimi devam etmektedir. 478,1 x 389,4 x 194 (LxWxH) boyutlarında 7.5 kg ağırlığındadır. IP65 Sızdırmazlık Kriterlerini sağlamaktadır. USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1, RJ45 ETH(1Gbit) x 3, HDMI x 1 arayüz desteğine ve 3 Eksen Joystick ile uzaktan komuta etme imkanı sağlamaktadır. Intel i5 10400T işlemciye ve 16GB RAM ile 1 TB SSD Sabit Disk e sahiptir. 16inch Dokunmatik Ekran bulunmaktadır. Full HD çözünürlük ile üstün bir performans sunmaktadır. Aşırı Akım Koruması, Aşırı Voltaj Koruması, Düşük Voltaj Koruması bulunmaktadır.

INNOVARED PRD01Tabanca Refleks Nişangahı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVARED PRD01 Tabanca Refleks Nişangah ürünü 3MOA dan küçük kırmızı nokta büyüklüğünde, 50.000 saat pil ömrüne sahip, IP 67 sızdırmazlık özelliklerinde, klik mekanizmalı ve 8 parlaklık seviyesi olan bir üründür.

TRINOVAFaydalı Yükler için Üç Ayak Sehpa Ailesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TRINOVA, 0-250 Kg arasındaki faydalı yükleri taşıma kapasitesine sahip Üç Ayak Sehpa Ailesi özgün tasarımlar olarak seri üretilmektedir. Farklı faydalı yüklerin (radar, elektro-optik kameralar v.b.) farklı yer yüzü şekillerinde kullanılmasına uygun olarak tasarlanmışlardır.

INNOVATIC PT01Faydalı Yükler için PANTILT Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVATIC PT01 Pantilt Sistemi Faydalı Yüklerin(Elektro-Optik Sistemler, Radar Sistemleri v.b.) hassas yönlendirilmesi için tasarlanmıştır. Yükseliş ve yanca eksenlerinde hassas konumlandırma yeteneğine sahiptir.

INNOVARED RRD01Tüfek Refleks Nişangah
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVARED RRD01 Tüfek Refleks Nişangah, 2MOA dan küçük kırmızı nokta büyüklüğünde, 50.000 saat pil ömrüne sahip, IP 67 sızdırmazlık özelliklerinde, klik mekanizmalı ve 8 parlaklık seviyesi olan bir üründür.

AKOSİS YKİ02İnsansız Hava Platformları için Yer Kontrol İstasyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKOSİS YKİ02, AKOSİS tarafından yerli ve milli olarak İnsansız Hava Araçlarının yerden kontrolü için tasarlanmıştır ve seri üretimi devam etmektedir. 1175X410X181mm (LxWxH) boyutlarında 28 kg ağırlığındadır. IP65 Sızdırmazlık Kriterlerini sağlamaktadır.USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1, RJ45 ETH(1Gbit) x 3, HDMI x 1 arayüz desteğine ve 3 Eksen Joystick ile uzaktan komuta etme imkanı sağlamaktadır. Intel i7 10700T işlemciye ve 16GB RAM ile 1 TB SSD Sabit Disk e sahiptir. 21,5 inch Dokunmatik Ekran bulunmaktadır. Full HD çözünürlük ile üstün bir performans sunmaktadır. Aşırı Akım Koruması, Aşırı Voltaj Koruması, Düşük Voltaj Koruması bulunmaktadır.

INNOVANIGHT TM01MONOKÜLER TERMAL KAMERA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVANIGHT TM01, 7/24 kesintisiz olarak hedeflerin tespit edilmesini, tanınmasını ve tanımlanmasını sağlayan bir üründür. Yüksek şok dayanıklılığıyla zorlu ortamlarda güvenilir performans sunar. Görüntü ve video kaydı yapabilme özelliği, önemli anları kaydetmenizi ve sonradan incelemenizi sağlar. Dahili sensörler sayesinde wi-fi bağlantısı ve veri aktarımı kolaylıkla gerçekleştirilebilir. INNOVANIGHT TM01, profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir üründür ve sahip olduğu özelliklerle güvenlik ve gözetim alanında önemli bir çözüm sunar.

INNOVATIC LSR01LAZER MESAFE ÖLÇME CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVATIC LSR 01, yüksek hassasiyetli ölçüm yetenekleriyle öne çıkan bir üründür. Uzun menzilli mesafelerde hassas ölçümler yapabilme özelliği sayesinde kullanıcılara geniş bir uygulama alanı sunar. Yüksek düzeyde çevresel dayanıklılığıyla zorlu çalışma koşullarında güvenilir performans sağlar. Basit kullanım ve bakım özellikleri sayesinde kullanıcı dostu bir deneyim sunar ve kullanıcılara kolaylık sağlar. INNOVATIC LSR 01, hassas ölçüm ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir bir çözüm sunar ve endüstriyel, inşaat, harita gibi alanlarda önemli bir araç olarak kullanılabilir.

INNOVATIC LSR02LAZER NOKTALAYICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

INNOVATIC LSR02 Lazer Noktalayıcı ürünü Picatinny MIL STD 1913 üniversal adaptörü ve farklı monte hamili çeşitleri ile her türlü tabancaya entegre edilebilmektedir. 635-650 nm görünür kırmızı Lazer ve 830-860nm kızıl ötesi Lazer modülleri ile hem gündüz hem de gece yüksek isabet kabiliyeti sunar. Gündüz ve Gece Lazer modülleri sökülüp takılırken sıfırlama ihtiyacı bulunmadığından eşsiz bir modüler üründür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKOSİS
  • INNOVATIC
  • INNOVADAY
  • INNOVANIGHT
  • INNOVARED