Firma Adı İletişim Konum
AKDAŞ SİLAH A.Ş.
Huğlu Mah. Huğlu Cad. No: 95/A / Beyşehir / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 332 516 1429
Web: https://akdassilah.com/
Salon: 4
Stant: 440C
Ürün Grupları
  • Namlulu Silahlar ve Alt Sistemleri
  • Namlulu Silahlar ve Alt Sistemleri

AKDAŞ SİLAH A.Ş dönemin silah ustalarından Ömer Akdaş tarafından 1948 yılında kurulmuş olup, zamanla Sadık AKDAŞ ve Selim AKDAŞ da dahil olması ve günümüz teknolojik imkanları ile, kaliteli ve dünya standartlarında hafif silah üretimi yapmaktadır. Firmamız bu güne kadar dünyaca ünlü av tüfeği üreticileri ile çalışmış ve Uluslararası güveniliriğini kanıtlamıştır. Firmamız 2016 yılında Tesis Güvenlik Belgesi alarak, doğrudan Savunma Sanayi tedarikçileri arasında yer almıştır ve Türkiye Askeri Silah Fabrikaları listesine dahil olmuştur. Yivli hafif silahlardan 9 mm & 5,56 mm Yarı veya Tam Otomatik silah, 37 mm ve 40 mm çapındaki Bombaatar ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

SSA-9 Makinalı Tabanca9x19 mm Tam Otomatik Makinalı Tabanca
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SSA-9, Akdaş Arms tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri ve kolluk kuvvetlerinin özellikle meskun mahallerdeki operasyonlarda kullanımı için tasarlanmıştır. Hafif, ergonomik ve pratiktir. SSA-9, kullanım alanı ve ihtiyaca göre farklı namlu boylarına ve dipçik sistemlerine sahiptir. M-LOCK un namlunun alt ve yan kısımlarında, üst kısmında ve üzerinde bulunan Picatinny rayları, uyumlu aksesuarların kullanılmasına olanak sağlar. Bu 9x19 mm hafif makineli tüfek, daha kararlı ve isabetli atış sağlayan geri tepmeli , kapalı ve kilitsiz mekanizmaya sahiptir.

SA-9 Yarı Otomatik Tabanca9x19 mm Yarı Otomatik Makinalı Tabanca
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SA-9 9 mm Yarı Otomatik Tabanca SA-9, Akdaş Arms tarafından tasarlanmış yarı otomatik bir tabancadır. Hafif, ergonomik ve pratiktir. SA-9, kullanım alanı ve ihtiyaca göre farklı namlu boylarına ve dipçik sistemlerine sahiptir. Namlu üzerinde, üstünde, altında ve yanlarında bulunan Picatinny raylar uyumlu aksesuarların kullanımına olanak sağlar. Bu 9x19 mm yarı otomatik tabanca, daha kararlı ve isabetli atış sağlayan geri tepmeli, kapalı ve kilitsiz mekanizmaya sahiptir.

AK-40 GL-GLX-GLJ Bombaatar40/46 Düşük Hızlı Bombaatar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AK-40GL, Türk Silahlı Kuvvetlerinin stoklarında bulunan namlu altı raylı yeni nesil ve güncel piyade tüfekleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiş 40 mm lik özgün bir bombatardır. Kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan hafif ve ergonomik yapısı, sağ ve sol elle kullanıma uygun tasarımı (çok yönlü yükleme/boşaltma) onu dikkat çekici kılmaktadır. AK-40GLX & AK-40GLJ çift etkili tetikli ve yükleme konumlama takozlu olarak üretilmektedir. Modellerimiz için açı ayarlı kundak da üretilmektedir.

AK-40 RGL AK 37 RGL Gaz Fişeği FırlatıcılarıAnti Riot Launchers
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

This anti-riot launcher has been designed to fire 37/38- or 40-mm gas cartridges to be used by law enforcement forces or military for riot control. Akdas Arms Company has analyzed superior features of the known anti-riot grenade launchers and created the ergonomic and user-friendly AK-37RGL and AK-40RGL comprising and effective sight system.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKDAŞ