Firma Adı İletişim Konum
AC PROJE TASARIM SAN. VE TİC. A.Ş.
Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı Timko Sokak-1, I Blok, No: 20/I-5 / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 468 9313
Web: https://www.actasarim.com.tr
Salon: 10
Stant: 1004A
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

AC Tasarım, askeri standartlarda Esnek EMI Kablo Ekranlaması (Bakır Örgülü Makaron), Polyester Örgülü Makaron, Meta-Aramid Örgülü Makaron, Esnek Metal Gövdeli EMI Kablo Ekranlaması ve AA59569 serisi Kablo Ekranlaması üretimleri yapmaktadır. Firmamız Bundeswehr Sertifikasına ve tüm NATO projelerinde direk kullanılabilen NATO NSN Kodlamasına sahiptir. AC Tasarım, Digi-Key, Wiremasters, Powell ve TTI-RayQ nun üretici listelerindeki tek Türk firmasıdır. Ürünleri dünyanın 170 ülkesinde satılmaktadır. AC Tasarım, JOSCAR akreditasyonunu alan tek Türk firmasıdır. Ayrıca, VDE Enstitüsünden VG sertifikasını alan dünyadaki 6 firmadan biridir.

AC-4500 Esnek EMI Kablo EkranlamasıAC-4500 Esnek EMI Kablo Ekranlaması
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalaylı bakır tellerden örülerek elde edilmektedir. Bilgisayar optimizasyonu ve kalite kontrol otomasyonu ile yüksek ekranlama etkiliğine ve düşük yüzey transfer empedansı değerlerine sahiptir. Süper esneklik özelliği ile yüksek genişleme ve daralma kabiliyeti vardır. Kolaylıkla çıkartılabilen PVC kılavuz hortum montajı kolaylaştırmasının yanı sıra, EMI kablo ekranlama örgüsü formunun korunmasını sağlar. 3mm den 40mm e kadar 11 farklı çapta üretilmektedir. Askeri standartlarda kablo ekranlaması için uygundur.

AC-4100 Polyester Örgülü MakaronAC-4100 Polyester Örgülü Makaron
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polyester Örgülü Makaronlar, kablo demetlerinin, hortumların ve üstün aşınma ve kesilme direnciyle birlikte olağanüstü esnekliğin gerekli olduğu diğer tüm uygulamaların mekanik koruması için uygundur. Isıyı veya nemi tutmayacak tel demetleme için ekonomik bir araç görevi görür, düzensiz şekillere uyacak şekilde kolayca genişler, daha sonra uyum ve kavrama için büzüşür. Uygulama sıcaklık aralığı -50⁰C ile +150⁰C arasındadır.

AC-4200 Meta-Aramid Örgülü MakaronAC-4200 Meta-Aramid Örgülü Makaron
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meta-Aramid Örgülü Makaronlar, başta savunma sanayi, sivil ve askeri havacılık olmak üzere, raylı sistemler ve gemi inşa sanayisinde, yüksek sıcaklık ve yangına karşı koruma beklenen uygulamalar için geliştirilmiştir. Alev almaz meta-aramid (NOMEX®) malzemeden üretilmiştir. Çalışma sıcaklığı -60°C ile +240°C arasındadır. +245°C nin üzerindeki sıcaklıklarda, yüksek neme veya aşırı sıcaklığa maruz kaldığında bütünlüğünü koruyabilir. Esnektir, büyük uzunluklarda kolay montaj için genişleme özelliğine sahiptir. Kablo grupları için mekanik koruma sağlar. En zorlu ortamlarda bile aşınmaya, alevlere ve yüksek sıcaklıklara karşı üstün koruma sağlar. Radyasyona ve sıvılara yüksek oranda direnç gösterir.

AC-4800 Yassı Örgülü Bakır BaraAC-4800 Yassı Örgülü Bakır Bara
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Flexible örgüler, ısı etkisi nedeniyle oluşacak uzama ve kısalmaları emici özelliktedir. Alçak ve yüksek gerilimde vibrasyon ve darbenin etkilerinin muhtemel bulunduğu ortamlarda tercih edilirler. Kalay kaplamalı bakır tel örme ürünler, bara olarak kullanılabilir. Esnek yapısı sayesinde formal uygulama avantajı sağlar. Süper esneklik özelliği ile yüksek genişleme ve daralma kabiliyetine sahiptirler. Bakır tel ürünler trafo binaları, elektrik panoları, barajlar, jeneratörler, fabrikalar, yüksek gerilim üniteleri, gemiler ile BUS BAR sistemleri gibi yüksek gerilim barındıran yerlerde kullanılmaktadır.

AC-4600 Esnek EMI Kablo Ekranlaması (Ni)AC-4600 Esnek EMI Kablo Ekranlaması (Ni)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nikel kaplamalı bakır tel ile yüksek sıcaklıktaki uygulamalar için kullanılır. Bilgisayar optimizasyonu ve Kalite kontrol otomasyonu ile yüksek ekranlama etkiliği ve düşük yüzey transfer empedansı değerlerine sahiptir. Süper esneklik özelliği ile yüksek genişleme ve daralma kabiliyeti vardır. Kolaylıkla çıkartılabilen ve kılavuz olarak kullanılabilen PVC hortum montajı kolaylaştırmasının yanı sıra, EMI kablo ekranlama örgüsü formunun korunmasını sağlar. 3mm den 40mm e kadar 11 farklı çapta üretilmektedir. Askeri standartlarda kablo ekranlaması için uygundur.

AC-4400 Metal Gövdeli EMI Kablo EkranlamasıAC-4400 Metal Gövdeli EMI Kablo Ekranlaması
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çelik gövde olarak kullanılan paslanmaz çelik spiral hortum, genel amaçlı yüksek kalite bağlantı hortumudur. AISI 304L Paslanmaz Çelik malzemeden yapılmıştır. Kalay kaplama Bakır tel, çelik gövde üzerine örülerek temin edilir. 10,7 mm den 62,4 mm ye kadar 10 farklı çapta üretilmektedir.

AC-4400-DS Metal Gövdeli Bakır Bantlı EMI Kablo EkranlamasıAC-4400-DS Metal Gövdeli Bakır Bantlı EMI Kablo Ekranlaması
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çelik gövde olarak kullanılan paslanmaz çelik spiral hortum, genel amaçlı yüksek kalite bağlantı hortumudur. AISI 304L Paslanmaz Çelik malzemeden yapılmıştır. Çelik gövde üzerine sarılan kalay kaplama bakır tel örgüsünden sonra, bir kat halinde iletken bakır bant malzeme ile ara katman uygulanır. Uygulanan bakır bant katmanı üzerine, son kat olarak kalay kaplama bakır teller ile ekranlama örgüsü yapılarak ürün tamamlanır. 11 mm den 62,9 mm ye kadar 10 farklı çapta üretilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.