Firma Adı İletişim Konum
3E ELEKTRO OPTİK SİSTEMLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
ASO 1. OSB Ahi Evran Mahallesi Anadolu Caddesi No: 5, 06935 / Sincan / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 386 1495
Web: https://www.3eeos.com/
Salon: 8
Stant: 822A
Ürün Grupları
  • Namlulu Silahlar ve Alt Sistemleri
  • Operasyonel Kisisel Ekipmanlari
  • Operasyonel Kisisel Ekipmanlari

3E, askeri, kolluk kuvvetleri ve sivil uygulamalara en doğru, güvenilir ve yaratıcı çözümleri sunan optronik ekipman ve sistemlerin tasarımı, geliştirilmesi, teknik bilgisi ve üretiminde uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir.

MULTİ SENSÖRTUFAN (Multi-Sensör Gözetleme Dürbünü) & PARTAN NZ (Füzyon Silah Dürbünü)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akıllı füzyon görüntüleme algoritması ile öne çıkan TUFAN multi-sensör gözetleme dürbünü; gözetleme, hedef tespit ve mesafe belirleme için gerekli olan en kritik özellikleri tek bir gövdede birleştirerek ergonomik, kompakt yapısı ve akıllı özellikleri ile görev ihtiyaçlarına etkileyici çözümler sunar. PARTAN NZ net ve akıllı görüntü performansı sunar. Deneyimli kullanıcının talepleri dikkate alınarak işlevsellik ve üstün performans için tasarlanmıştır. 640x480 çözünürlüğe sahip endüstri lideri 12 mikron LWIR teknolojisi ve üstün görüntü kalitesine sahip DI2 düşük ışık sensörü aracılığıyla rakipsiz optik performans sunar.

TERMAL GÖRÜŞPARS 635N/660N/675N (Thermal Weapon Sight) - PARS 635/660/675 (Clip-On Thermal Weapon Sight) - FELIS H35 (Thermal Hand-Held Camera)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PARS 635N, görüntü işleme teknolojisinde dünya lideri performans sunan sınıfının en iyisi termal silah dürbünüdür. 17 mikron LWIR sensör teknolojisi ve 640x480 çözünürlüğe sahip gelişmiş sensörü sayesinde kullanıcıya rakipsiz termal görüntüleme kabiliyeti kazandırmaktadır. Gelişmiş termal görüntü işleme özelliği sayesinde, mükemmel seviyede hedefi tespit, tanıma ve teşhis etmeye imkân sağlayarak, olağanüstü görsel kalitesiyle karanlığa hükmetmeye olanak tanır. FELIS H35 Termal El Kamerası, dayanıklı ve güvenilir gövdesinde yüksek netliğe sahip keskin görüntüler sunar. Olağanüstü kullanılabilirlik ile gündüz/gece gözetiminde benzersiz ve üstün performans sunar.

GECE GÖRÜŞSERHAT (Pilot Gece Görüş) - LYNX M14 (DI2 Monoküler Gece Görüş) - M14 (Monoküler Gece Görüş) - B31 (Binoküler Gece Görüş)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SERHAT (Pilot Gece Görüş Gözlüğü) binoküler gece görüş gözlüğü, birinci sınıf hızlı objektif lens tasarımı ile en zorlu düşük ışık koşullarında bile üstün performans ve derinlik algısı sağlar. LYNX, gelişmiş görüntü işleme algoritmaları ile düşük ışık koşullarında son derece üstün performans sunar. Bu performans, mimarisi 3E tarafından geliştirilen ve rakiplerinden çok daha büyük piksellere sahip son teknoloji 2.3 megapiksel DI2 görüntü sensöründen elde edilmiştir.

LAZER SİSTEMLERİDLIRIL (Çoklu Lazer İşaretleyici ve Aydınlatıcı) - PLF (Namlu Altı Taktik Fener ve IR/VIS Lazer İşaretleyici) - LRB (Sıfırlama Lazeri) - MLR (Mini Lazer İşaretleyici)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DLIRIL MR dört farklı fonksiyonu tek gövdede birleştirmiştir: görünür kırmızı lazer, kızılötesi (IR) lazer, kızılötesi (IR) aydınlatıcı ve görünür taktik fener. Taktik fener, 500 Lümen gücüyle yüksek seviyede aydınlatma özelliğine sahiptir. DLIRIL MR, yüksek veya düşük güç modlarında kullanım seçeneğini birlikte sunar. PLF, 500 lümen beyaz LED fenerin yanında görünür kırmızı lazer ve kızılötesi lazere sahiptir. Bu üç teknolojiyi bir araya getiren sınıfındaki en kompakt cihazlardan biridir. LRB, ekstra mühimmat kullanımını önlemek için tek bir mermi harcamadan sahada hassas ve doğru bir sıfırlama sağlar.

LAZER MESAFE ÖLÇERMLRF (Monoküler Lazer Mesafe Ölçer) - BLRF (Binoküler Lazer Mesafe Ölçer)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MLRF, görüşünüzü iyileştirmek ve monoküler dürbün fonksiyonunu lazer mesafe ölçer içinde sağlamak için tasarlanmıştır. BLRF, görüşünüzü iyileştirmek ve binoküler dürbün fonksiyonunu lazer mesafe ölçer içinde sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm spektral aralıkta yüksek ışık geçirgenliği ile her mesafede parlak ve net görüntüler sunar. Mesafe ölçme özelliğini dahili Applied Ballistics Ultralite® ve harici olarak bağlanabilen Kestrel® ile birleştirir ve kullanıcıların cihazlarından maksimum fayda sağlaması adına nihai atış deneyimi için gerekli olan en doğru balistik hesaplamaları sağlar.

GÜNDÜZ GÖRÜŞGÜNDÜZ GÖRÜŞ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AVCI (Gündüz Görüş Nişangahı) KESKIN (Keskin Nişancı Dürbünü) CRS (Kapalı Refleks Nişangah) ARS (Refleks Nişangah) AVCI M1X (Mini Refleks Nişangah) M3X & M5X (Büyütmeli Dürbün) IZCI (Taktik Gözetleme Dürbünü) MTN90 (Makineli Tüfek Nişangahı) MTN90i (Lazer Mesafe Ölçerli Makineli Tüfek Nişangahı)

DESTEK ÜRÜNLERİHMD (Kaska Monte Görüntüleme Birimi)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HMD hafif, ayarlanabilir ve rahattır. 3E cihazınızdan canlı videoyu kesintisiz olarak gözlerinizin önüne getirir. Kullanıcıyı ateş hattına sokmadan, engellerin ve köşelerin etrafında nişan almayı ve ateş etmeyi sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.