Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor


Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır. Tüm iş alanlarında olduğu gibi fuarlarımızda da yeni döneme önce sağlık mottosuyla hazırlanıyoruz. Tüm sektör çalışanları, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin herhangi bir şüphe duymadan işlerine devam edebilmesi için Tüyap Fuarcılık Grubu olarak fuar alanında bir dizi önlem aldık ve temassız fuarcılık deneyimini sizler için geliştirdik.

Temassız Fuar Deneyimi Nedir? 

Fuar alanına girişten, fuar süresince yapacağınız tüm işlemler ve fuar sonrasında da ihtiyacınız olabilecek tüm bilgilere dijital uygulamamız üzerinden ulaşabilecek, tek tıkla aktarım yapabileceksiniz.

Nasıl Faydalanacaksınız?

1. Online Kayıt

Gelmeyi planladığınız fuara ister web sitesi üzerinden ister MyTüyap mobil uygulamamız üzerinden kayıt olabilirsiniz.

2. Yaka Kartınız Hazır

Ön Talep Formunuz onaylandıktan sonra mail adresinize gelen kod ile fuar alanı girişinde sizin için ayrılan online kart alanından yaka kartınızı alabilirsiniz.

3. Temassız Giriş

Online kart alanından yaka kartınızı aldıktan sonra kodunuzu okutarak fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

4. Toplantılarınızı Yapabilirsiniz

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiş stantlardaki toplantı alanlarında iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

5. Temassız Değişim

MyTüyap uygulamasındaki kartvizit değişim özelliği sayesinde QR kod ile karşılıklı olarak bilgilerinizin aktarımını sağlayabilirsiniz.