Firma Adı İletişim Konum
ANKA ANALİTİK MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Karaman Çiftlik Yolu Kurucular Sitesi Hamza Bey Apt. NO:32/A Daire:6 34752 İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 577 5296
Web: http://www.ankaanalitik.com.tr
Salon: 2
Stant: 207A
Ürün Grupları
  • Kara
  • Deniz
  • Havacılık ve Uzay
  • Ulaşım, Lojistik Destek Faaliyetleri
  • Güvenlik

ANKA ANALİTİK MEKATRONİK SAN TİC LD ŞTİ Anka Analitik çeşitli sektörlerin faailiyetlerinde kullandığı kimyasal analiz, kalite kontrol, laboratuvar cihazları ve dökümhane test cihazları konularında onlara çözüm üreten bir firmadır. AnkaAnalitik mutlak müsteri memnuniyeti ve güven ilkelerini esas alarak hizmet bilincine sahiptir. Firmamız sadece maddi değil, tüm ülkenin yararlanacağı yurttaşlık bilinci ile müşterilerimize en iyisini vermeye çalışmaktadır. Destek verdiğimiz tüm sektörlerde sorumlukuklarının bilincinde olan firmamız yıl boyu ve tatiller dahil 7/24 Türkiye’nin tüm noktalarına teknik destek sağlamatadır. Buna ek olarak da satış sonrası kalibrasyon, personel eğitimi ve yedek parça temini konularında müsterilerinin yanındadır. Anka Analitik, musteri portföyünde metalurji, kimya, boya, çimento,l seramik-porselen, kalsit, madencilik, gübre sanayi gibi sektörlerden, çevre ve kalite kontrol laboratuarları, araştırma üniversiteleri, enstitüler ve kamu kuruluşları gibi kurumlar bulunmaktadır. IT Concepts firması endüstriyel ve güvenlik amaçlı videoskop/boroskop cihazlarında saygı duyulan firmalardır. GNR firması demir ve demirdışı alaşımların yapısal ve elemetsel analizlerde kullanılan ileri teknoloji optik emisyon spektrometreleri ve X-Ray (XRD difraktrometre, XRF floresans) cihazlarını İtalya daki fabrikasında üretmektedir. Bunlara ek olarak GNR firması makine durumu izleme uygulamalarında kullanılan yağ analiz spektrometre cihazları geliştirmektedir. Galdabini uluslararası standartlara uygun basma-çekme, devir, ve eğme gibi geniş aralıklılarda ve boyutlarda evrensel test cihazları üreten Italya firmadır. HIROX ilk video mikroskobu icat eden JAPON menşeili firma, 3D Dijital Mikroskobu yeniden keşfederek; yüksek kalite optik üretim tecrübesi ile; kullanımı basit, daha hızlı ve daha güçlü bir dijital mikroskobu kullanıcılarına sunmaktadır. HIROX RH 2000 piyasadaki en gelişmiş dijital miktoskop olup ve bir çok yeni özelliğide barındırmaktadır. Bunlara ek olarak Lazer Ablasyon ve LIBS teknolojisine sahip analiz cihazları, Viskozimetreler, Reometreler, Refraktometreler, Atomic Force Mikroskoplar, Elektron Mikroskopları,ve ICP-OES/ICP-MS, Atomik Absorbsiyon, Numune hazırlama gibi cihazlar olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Anka Analitik, her grup üründen ayrı ayrı sorumlu mühendis kadrosuyla satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en önde tutacak şekilde, aynı kadronun sorumluluğunda yönetmektedir. Anka Analitik, bünyesinde çalışan mühendislerinin 15 yıla ulaşan sektör tecrübesine ek olarak üretici firmaların her yıl düzenli olarak servis– teknik eğitimelerini takip ederek, satış ve servis alanında her türlü yetkiye ve yetkinliğe sahip olmaları, çevik ve yenilikçi bir takım yaratmaktadır. Sahip olduğu TSE ve Sanayi Bakanlığı belgeleri ile kamu kuruluşlarında iş bitirmeleri mevcuttur. Yakın gelecekte, kendi bünyesinde yerli üretim amacıyla ileriye yönelik yatırımlar için gerekli altyapı çalışmalarını b

Boroskop ve Videoskop CihazlarıGörsel Muayene Cihazları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

IT Concepts dünyanın saygı duyulan endüstriyel ve güvenlik amaçlı videoskop ve boroskop cihazlarının üreticisidir. Birçok modeli arasında en özeli iRis DVR XT; patlayıcı bölgelerde kullanılabilme sertifikası ile Özel Güvenlik Elemanları, Güvenlik Güçleri, ve Gümrük Birimlerinin gözetim ve keşif gibi operasyonlar ve uygulamalarında vazgeçilmezdir.

Metal Analiz Spektrometresi (OES) ve X-RAY Difraktometresi (XRD)Metal Analiz Spektrometresi (OES) ve X-RAY Difraktometresi (XRD)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

METAL ANALİZ SPEKTROMETRELERİ Optik emisyon metal analiz spektrometre cihazları uluslararası kabul görmüş, metal alaşımlarının kimyasal bileşimini belirlemek için kullanılan analitik bir tekniktir.Dünyanın en yenilikçi teknolojilerini üreten GNR (İtalya) firmasının Türkiye temsilcisi olan Anka Analitik, yetkin servis mühendisleri ve geniş SPEKTROMETRE ürün yelpazesi ile metal sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. X-RAY DİFRAKTOMETRE CİHAZLARI XRay Difraktometre (XRD) cihazları, X ışınları tarafından oluşturulan kırınım deseninden atomik düzeyde bilgi edinmek için kullanılmaktadır. X Işınları ölçümleri kristale zarar vermeksizin yapısı hakkında bilgi veren güçlü bir yöntemdir. X Işınları kırınımı günümüzde malzeme karakterizasyonu için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üniversal Test CihazlarıÇekme, Basma ve Darbe Testleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GALDABİNİ firması 2.5’ den 2000 kN a kadar Uluslararası Standartlara uygun olarak çekme, devir, basma ve eğme olarak geniş aralıklı elektromekanik evrensel test cihazları üreticisidir.

IT Concepts GmbHGERMANY
Adres: Gewerbestrae 1735633 Lahnau Lahnau GERMANYTelefon: 49 6441 679299web: www.itcworld.com
GALDABINI SpAITALY
Adres: Via Giovanni XXIII 18321010 Cardano al Campo Varese ITALYTelefon: 39 0331 732712web: www.galdabini.it
GNR Srl ITALY
Adres: Via Torino 728010 Agrate Conturbia Novara Milan ITALYTelefon: 39 0322 882911web: http://www.gnr.it