Firma Adı İletişim Konum
ALBİLA SERUM BİYOLOJİK ÜRÜNLER SAN. VE TİC. A.Ş.
Cumhuriyet Mh. İncirlidede Cd. ANTHILL Residence B Blok Apt No:6-1/41 Şişli İSTANBUL / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 536 510 3488
Web: www.albila.com
Salon: 14
Stant: 1430E
Ürün Grupları
  • Ulaşım, Lojistik Destek Faaliyetleri

Albila Serum Biyolojik Ürünler San. ve Tic. A.Ş. 31 Ocak 2017’de bir Melek Yatırımcılık projesi ile kurulmuştur. Hissedar yapısını, Türkiye’nin önde gelen iş kadınları ve iş adamlarından toplam 40 kişi oluşturmaktadır. Eskişehir Organize Sanayi’de 7 dönümlük alan üzerine kurulan ALBİLA, ekosisteme zarar vermeden, hayvan sokmalarına karşı panzehir üretmeyi planlayan Eskişehir’deki ilk ilaç üretim tesisidir. Özel sektör bünyesinde bir Melek Yatırımcılık projesi olarak öne çıkan ALBILA, Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ile AR-GE çalışmalarını yürütmekte, bu vesileyle uluslararası üniversitelerden akademik destek sağlamaktadır. 1600 metre karelik AR-GE, ÜR-GE ve temiz odadan oluşan tesis; kimyager, moleküler biyolog, eczacılardan oluşan genç ve dinamik bir ekibe sahiptir. ALBILA Genel Merkezi Istanbul’da olup, Eskişehir Organize sanayi bölgesinde; GMP standartlarında üretim tesisi, Osmangazi Üniversitesi bünyesinde; akrep venom üretim ünitesi, Mahmudiye’de; at bakım ve immunizasyon ünitesi bulunmaktadır.

Alveno ACAkrep Antiserumu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Androctonus crassicauda akrep venomuna karşın immunoglobulin F(ab’)2 fragmanları (at kökenli)

Alveno BALAkrep Antiserumu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Buthus occitanus, Androctonus austrialis, Leiurus quinquestriatus q., Androctonus crassicauda akrep venomlarına karşın immunoglobulin F(ab’)2 fragmanları (at kökenli)

VIPERLAXYılan Antiserumu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vipera ammodytes, Makrovipera lebetina, Montivipera xanthina, Montivipera wagneri ve Montivipera raddei yılan venomlarına karşın immunoglobulin F(ab’)2 fragmanları (at kökenli)

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.