Firma Adı İletişim Konum
AAES İLERİ MÜH. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Ümit Mah. 1455.Cadde No:15 / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 394 8284
Web: www.aaes.com.tr
Salon: 8
Stant: 801A
Ürün Grupları
  • Kara

Uluslararası mühendislik hizmetleri veren AAES İleri Mühendislik; havacılık ve savunma sanayi kurum ve kuruluşlarına; yönetim danışmanlığı, ürün tasarımı, üretim, teknoloji transferi ve tedarik yönetimi gibi mühendislik hizmetleri vermektedir. Bölgesinin en güvenilir profesyonel sistem mühendisliği ve tedarik hizmeti sunan şirketi olmayı hedefleyen AAES, 2011 yılında kuruluşundan bugüne teknolojik ürün tasarım ve üretim sektöründe sağlamış olduğu derin teknik bilgi ve tecrübelerini, Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) ülkelerinin lider kurum ve kuruluşlarla paylaşmaktadır. Kalite Güvence Yönetiminde uygulamakta olduğu metodoloijilerle Havacılık-Uzay ve Savunma Sanayi’nde yüksek güvenirlikli ürünler tasarlamakta ve üretimini yapmaktadır. 2012 yılından bugüne kadar TÜRKAK onaylı ISO 90012015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olup Havacılık-Uzay sanayine yönelik faaliyetlerini geliştirmek amacı 2019 yılında AS 9100 Kalite Yönetim Sistemi belgesine yönelik alt yapı hazırlıklarını yürütmektedir. AAES ve Çalışanlarının Havacılık-Uzay ve Savunma Sanayine yönelik 30 yılı aşkın tecrübesi ile Uçuş Kontrol Sistemleri, Aviyonik Sistemler, Atış Kontrol Sistmeleri ve Mühimmat Üretim Tesisleri Kurulumuna yönelik Sistem Mühendisliği, Program Yönetimi ve Tasarım/Üretimi konularında hizmet sunmaktadır.

AHYSAAES HEDEF YÖNETİM SİSTEMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hedef Yönetim Sistemi; top ve havan topu silah platformları için bağımsız navigasyon, hedef bulma ve silah yönlendirme yönetim sistemidir. AHYS, bütün silah platformlarının gece ve gündüz tüm hava koşullarında konuşlanmasını sağlamaktadır.

OPTOTOMATİK FİŞEK PAKETLEME HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

5,56mm, 7,62mm ve 9mm küçük kalibre fişeklerin tam otomatik olarak paketlenmesine yönelik geliştirilen üretim hatları.

ARPC-2200ASKERİ TABLET BİLGİSAYAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ARPC-2200 Askeri Tablet Bigisayarı, en yüksek güvenlik ve çevre koşullarına sahip arazi platformlarında kullanılabilmektedir. MIL-STD-810G ve MIL-STD-461F standartlarında tasarımı ve kalifikasyonu ile müşteri ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirilebilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.